Привет!
Мы занимаемся
ИЗГОТОВЛЕНИЕм ПЕРСОНАЛЬНЫХ ФУТБОЛЬНЫХ КАРТОЧЕк

on-line
ЗАКАЗ КАРТЫ

ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

Цей Договір є публічним договором (Договором публічної оферти), відповідно до статті 633 Цивільного кодексу України, його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець) з особливостями, передбаченими у цьому Договорі. Шляхом укладення цього Договору Покупець в повному обсязі приймає умови та порядок оформлення замовлення, оплати товару, доставки товару, повернення товару, відповідальності за недобросовісне замовлення та усі інші умови договору.
Цей Договір є угодою між Фізичною особою-підприємцем Кудель Дмитро Сергійович (інтернет-магазин «https://bprocards.com.») (надалі по тексту – «Продавець») і будь-якою юридичною особою, фізичною особою-підприємцем або фізичною особою, користувачем послуг інтернет-магазину (надалі – «Покупець»), що включає всі суттєві умови організації купівлі-продажу дистанційним способом (тобто через Інтернет-магазин), які надалі разом іменуються – «Сторони», а кожна окремо – «Сторона».
Умови цього Договору регулюють взаємовідносини Продавця і Покупця та визначаються Законом України «Про захист прав споживачів» № 1023-XII від 12 травня 1991 року.
Цей Договір носить характер публічної оферти на території України, є еквівалентом «усної угоди» і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

1. ТЕРМІНИ ТА ВИЗНАЧЕННЯ

1.1. «Інтернет-магазин» – сайт Продавця (https://bprocards.com.»), де Покупець дистанційно ознайомлюється із запропонованими Продавцем описами та фотознімками Товару за допомогою мережі Інтернет, що виключає можливість безпосереднього ознайомлення Покупця з Товаром.
1.2. «Сайт Продавця» – «https://bprocards.com.».
1.3. «Товар» – перелік найменувань асортименту, представлений в Інтернет-магазині Продавця. Товари, представлені на сайті Продавця через фото-зразки та текстові описи, є власністю Продавця. Вся інформація та фото на сайті, а також сайт в цілому захищені законом про авторське право та є власністю Продавця або його постачальників та виробників Товару.
1.4. «Відвідувач сайту» – особа, яка відвідала хоча б одну сторінку сайту Продавця https://bprocards.com..
1.5. «Користувач сайту» – фізична особа, Відвідувач сайту, який при підтвердженні здійснення замовлення прийняв умови договору публічної оферти на сайті https://bprocards.com. та підтвердив, що він є дієздатним громадянином, який досягнув 18 років.
1.6. «Покупець на сайті» – Користувач сайту, що підтвердив та оплатив Замовлення на сайті Продавця https://bprocards.com., отримав Товар та прийняв в повному обсязі без виключень умови цього Договору.
1.7. «Продавець на сайті» – Фізична особа-підприємець Куделя Дмитро Сергійович, номер запису в державному реєстрі 20650000000046946, дата державної реєстрації: 19.04.2017 року, ідентифікаційний код – 3378107997,  юридична адреса: 02050, м. Київ, вул. Княжий Затон, буд. 16Б., кв.44.
1.8. «Замовлення товару» чи «Підтвердження замовлення» – рішення Покупця придбати Товар через Інтернет-магазин Продавця на умовах, що передбачені у цьому Договорі.
1.9. «Персональні дані» – будь-яка інформація, яку вносить про себе на сайт Покупець для здійснення замовлення Товару.
1.10. «Істотний недолік Товару» – недолік, який робить неможливим чи недопустимим використання Товару відповідно до його цільового призначення, виник з вини виробника (Продавця), після його усунення проявляється знову з незалежних від Покупця причин.
1.11. «Перевізник» – юридична особа або фізична особа-підприємець, яка прийняла на себе за Договором обов’язки по доставці Товару до пункту призначення, зазначеного Покупцем, та зобов’язалася видати Товар Покупцю.

2. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

2.1. Продавець оприлюднює цей Договір та усі Додатки до нього на своєму сайті для приєднання до нього фізичних та юридичних осіб. Договір є публічною офертою (відповідно до статей 633, 641 і глави 63 Цивільного кодексу України), містить всі істотні умови організації продажу дистанційним способом через Інтернет-магазин Продавця.
2.2. Покупець беззаперечно приймає всі умови, що містяться в цьому Договорі в цілому (тобто в повному обсязі та без виключень). Якщо Покупець є фізичною особою, він також надає Продавцю дозвіл на обробку своїх персональних даних з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього строку дії Договору. Крім цього, укладанням цього Договору, Покупець підтверджує, що йому повідомлено (без додаткового повідомлення) про права, встановлені Законом України «Про захист персональних даних», про цілі збору даних. Обсяг прав Покупця, як суб'єкта персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», йому відомий і зрозумілий.
2.3. У відповідності до статті 642 Цивільного Кодексу України повним і беззаперечним прийняттям умов цього Договору, тобто публічної оферти Інтернет-магазину, є факт оформлення Покупцем замовлення Товару на сайті Продавця та натискання на посилання «Замовити карту».
2.4. Цей Договір може бути змінений Продавцем в односторонньому порядку без повідомлення Користувача / Покупця. Нова редакція Договору набуває чинності з моменту її опублікування на сайті. Для Покупців, які вже здійснили замовлення, є чинна та редакція Договору, яка діяла на момент підтвердження замовлення Покупцем. Покупець має змогу ознайомитися на сайті Продавця https://bprocards.com. з усіма редакціями Договору та періодами, протягом яких вони діяли.

3. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

3.1. Продавець зобов’язується передати у власність Покупцю Товар, а Покупець зобов’язується оплатити і прийняти Товар на умовах цього Договору.
3.2. Інформація про Товар:

 • Товар представлений на сайті Інтернет-магазину через фото-зразки;
 • Товар може відрізняться від фото-зразків, але обов'язково буде відповідати характеристикам вибраної позиції;
 • кожен фото-зразок може супроводжуватись текстовою інформацією-ціною й описом товару;
 • на прохання Покупця менеджер Продавця може надати (по телефону або за допомогою електронної пошти) іншу інформацію, необхідну і достатню, з точки зору Покупця, для прийняття ним рішення про покупку Товару;
 • зазначена на сайті ціна Товару може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку;
 • у разі зміни ціни Товару, замовленого Покупцем, менеджер Продавця із першою нагодою інформує про це Покупця (по телефону або за допомогою електронної пошти) для отримання підтвердження або анулювання замовлення. При неможливості зв'язатися з Покупцем таке замовлення вважається анульованим.

3.3. Цей Договір регулює купівлю-продаж в Інтернет-магазині, в тому числі: - добровільний вибір Покупцем товарів в Інтернет-магазині; - самостійне оформлення Покупцем замовлення на сайті в Інтернет-магазині або за допомогою телефонних засобів зв’язку; - оплата Покупцем замовлення, оформленого в Інтернет-магазині; - виконання і передача замовлення Покупцеві у власність на умовах цього Договору.

4. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

4.1. Покупець самостійно оформляє замовлення в Інтернет-магазині через форму «кошик», або шляхом оформлення заявки на сайті,  або зробивши замовлення по електронній пошті, або за номером телефону, вказаному в розділі контактів Інтернет-магазину.
4.2. При оформлені замовлення на сайті Покупець зобов’язаний надати про себе таку інформацію:

 • П.І.Б.;
 • адресу доставки Товару;
 • контактний телефон;
 • електронну пошту;
 • іншу інформацію, вказану на сайті.

4.3. Здійснюючи замовлення, Покупець підтверджує, що: - на момент купівлі Товару йому виповнилось 18 років; - інформація, що надається під час замовлення товарів або послуг, є правильною та актуальною; - надана контактна інформація може бути використана з метою інформування про зміни у роботі, акційні пропозиції чи іншу інформацію, пов’язану з діяльністю Продавця.
4.4. Строк формування замовлення зі сторони Продавця становить до 7-х (семи) робочих днів з моменту подання заявки. В разі, якщо замовлення відправлено у вихідний або святковий день, строк формування починається з першого після вихідного робочого дня.
4.5. Покупець несе повну відповідальність за надання неправдивих відомостей, що спричинило за собою неможливість належного виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем.
4.6. Якщо Продавець або контактна особа Продавця не змогли зв'язатися з Покупцем протягом трьох робочих днів з моменту здійснення замовлення, то таке замовлення буде вважатися анульованим автоматично.
4.7. При неможливості підтвердження (виконання) замовлення Покупця менеджер Продавця зобов’язаний довести це до його відома по телефону або через електронну пошту.
4.8. Очікувана дата передачі замовлення в службу доставки може повідомлятися Покупцю менеджером Продавця за допомогою телефонного дзвінка. Дата передачі Товару може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку в разі наявності об'єктивних, на думку Продавця, причин.
4.9. Спілкування Користувача / Покупця з менеджерами та іншими представниками Продавця має будуватися на принципах загальноприйнятої моралі та комунікаційного етикету. Суворо заборонено використання нецензурних слів, лайки, образливих виразів, а також погроз і шантажу, незалежно від того, в якому вигляді та кому вони були адресовані. Менеджер Продавця може відмовити Покупцю у підтверджені замовлення, якщо останній використовує нецензурні слова, лайку, образливі вирази, а також погрози і шантаж. Крім того, Продавець має право відмовитися від передання замовлення Покупцеві у випадку, якщо відомості, вказані Покупцем під час оформлення замовлення, є неповними або викликають підозру щодо їх дійсності.

5. ЦІНА ТОВАРУ ТА ПОРЯДОК ОПЛАТИ ЗАМОВЛЕННЯ

5.1. Ціна Товару на сторінках Інтернет-сайту зазначається в гривнях за одиницю Товару та/або одиницю виміру та є інформаційною. Сума замовлення складається з вартості замовлених Товарів. На сайті Продавця може бути встановлено обмеження стосовно мінімальної суми здійснення замовлення чи замовлення мінімальної кількості одиниць Товару. Усі розрахунки між Сторонами здійснюються у гривнях.
5.2. У разі помилкового зазначення на сайті Продавцем ціни Товару, замовленого Покупцем, Продавець при підтвердженні замовлення інформує про це Покупця або анульовує замовлення.
5.3. Ціна Товару на сайті може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на підтверджене Продавцем чи оплачене замовлення Покупця зміні не підлягає.
5.4. Оплата Товару здійснюється Покупцем будь-яким із способів, запропонованих Продавцем при оформленні замовлення, детальна інформація про які знаходиться на сайті Продавця.
5.5. Покупець може оплатити замовлення будь-яким зручним способом за допомогою системи WayForPay.
5.6. При оплаті замовлень на сайті Продавця за допомогою платіжних карт всі операції з ними здійснюються на захищеній платіжної сторінці банку, на якій потрібно ввести дані платіжної карти. Система електронних платежів реалізована  в стандартах безпеки, що забезпечують безпеку при здійсненні платежів в інтернет-магазині Продавця.
5.7. Товари під замовлення відвантажуються Покупцю за умови їхньої 100 % попередньої оплати.
5.8. Продавець має право надавати знижки на Товари та встановлювати програми бонусів на свій розсуд. Види знижок, бонусів, порядок і умови їх нарахування вказані на сайті і можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку.

6. ДОСТАВКА ЗАМОВЛЕННЯ

6.1. Доставка Товару здійснюється службою експрес-доставки «Нова пошта», або іншою, яка вказана на сайті Продавця. Передача Товару Покупцеві здійснюється різними способами на вибір Покупця при заповненні заявки замовлення.
6.2. Територія доставки Товарів – територія України, обмежена межами України та можливостями служби доставки «Нова пошта» чи іншими перевізниками.
6.3. Затримки у доставці можливі, зважаючи на непередбачені обставини, що сталися не з вини Продавця.
6.4. Відправка Товару по Україні здійснюється у робочі дні на протягом трьох робочих днів після здійснення замовлення. Замовлення, отримані в п’ятницю, можуть бути надіслані в середу. Відстежити рух відправлення можна по номеру відправлення (надається після відправлення автоматично) на офіційному сайті Нової Пошти або іншого перевізника. Терміни доставки 2-7 робочих днів за умови наявності Товару.
6.5. Право власності та ризик випадкової загибелі, втрати чи пошкодження Товару переходить до Покупця в момент передачі Товару Продавцем перевізнику. Підтвердженням факту передачі Товару у власність Покупця є товаро-транспортна накладна від перевізника. Шляхом проставлення Покупцем підпису в документах служби доставки, він підтверджує, що Товар (замовлення) був отриманий ним у належному стані та комплектності.
6.6. При доставці замовлення вручається через перевізника Покупцеві або третій особі, зазначеній у замовленні як одержувач.
6.7. При прийнятті замовлення  Покупець (Одержувач) зобов'язаний оглянути доставлений Товар і перевірити його на відповідність заявленому вигляду та комплектності Товару, а також перевірити цілісність упаковки. У разі відсутності претензій до Товару, Покупець (Одержувач) підписується в документі служби доставки. Підпис у документах свідчить про те, що претензій до стану Товару Покупцем (Одержувачем) не заявлено та Продавець повністю і належним чином виконав свій обов'язок щодо передачі в належному стані Товару Покупцю (Одержувачу).
6.8. У випадку виявлення недоліків у Товарі Покупець зобов’язаний зафіксувати їх у складеному акті довільної форми або у формі, розробленої перевізником. Акт повинен бути підписаний Покупцем та співробітником перевізника. При можливості недоліки повинні бути зафіксовані засобами фото- або відеозйомки. Протягом 1 (одного) дня Покупець зобов’язаний повідомити менеджера (представника Продавця, відповідального за оформлення замовлення на Товар) про виявлені недоліки,  заповнивши при цьому та надіславши Акт рекламації.
6.9. Сторони погодили, що у випадку недотримання обов’язкових вимог, передбачених у п. 6.8. цього Договору, визнається отримання Покупцем Товару в належному стані та у повній комплектності.
6.10. Уточнити дату, час і, при необхідності, маршрут доставки можна у менеджера, який зв'язується з Покупцем для підтвердження замовлення.
6.11. Покупець розуміє і погоджується, що здійснення доставки – це окрема послуга, яка не є невід'ємною частиною придбаного Покупцем Товару, виконання якої закінчується в момент отримання Покупцем Товару. Претензії до якості придбаного Товару, що виникли після отримання та оплати Товару, розглядаються відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів». У зв'язку з цим придбання Товару з доставкою не дає Покупцеві права вимагати доставки придбаного Товару з метою заміни, не дає можливості здійснювати заміну Товару за допомогою виїзду до Покупця і не передбачає можливість повернення вартості доставки Товару у випадках, коли Покупець має право на повернення грошей за Товар як такий, відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
6.12. Оплата вартості доставки здійснюється Покупцем компанії-перевізнику самостійно, при отриманні Товару. Точна вартість доставки визначається компанією-перевізником і озвучується при доставці Товару Покупцю.
6.13. Сторони дійшли згоди, що у випадку доставки Товару перевізником Продавець декларує в транспортних документах мінімальну страхову вартість Товару, якщо Покупець в письмовій формі своєчасно не інформує Продавця про іншу бажану страхову вартість Товару.

7. ПОРЯДОК ОБМІНУ ТА ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

7.1. Покупець не вправі відмовитися від Товару належної якості, так як Товар, що продається є Товаром під замовлення та має індивідуально-визначені властивості, які Покупець визначає самостійно. При підтвердженні купівлі Товару, Покупець погоджується про неможливість повернення такого Товару, якщо він є належної якості.
7.2. Розгляд вимог, передбачених Законом України «Про захист прав споживачів», провадиться Продавцем за умови надання Покупцем документів, передбачених чинним законодавством України.  
7.3. Продавець не відповідає за недоліки Товару, які виникли після його передання Покупцеві внаслідок порушення Покупцем правил користування або зберігання Товару, дій третіх осіб або непереборної сили.

8. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ СТОРІН

8.1. Покупець зобов'язаний:
а) ознайомитись з інформацією про Товар, яка розміщена на сайті Продавця, та з умовами цього Договору перед підтвердженням замовлення на сайті;
б) самостійно оформити замовлення в Інтернет-магазині;
в) своєчасно оплатити та отримати Товар у перевізника на умовах цього Договору;
г) при отриманні Товару у перевізника впевнитися у його цілісності та комплектності шляхом огляду вмісту упаковки. У випадку виявлення пошкоджень та неповної комплектації – зафіксувати їх в акті, який разом із ним повинен підписати співробітник перевізника;
д) дотримувати інших умов цього Договору.
8.2. Покупець має право вимагати від Продавця дотримання умов цього Договору.
8.3. Продавець зобов'язаний:
а) дотримуватися умов цього Договору;
б) передати Покупцеві Товар на умовах, які визначаються у цьому Договорі;
в) забезпечити якість Товару відповідно до умов цього Договору.
8.4. Продавець має право:
а) отримувати оплату за поставлений Товар в терміни та відповідно до порядку, передбаченого цим Договором;
б) в односторонньому порядку призупинити продаж Товару за цим Договором у випадку порушення Покупцем умов цього Договору.

9. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

9.1. Сторони відповідають за невиконання або неналежне виконання умов цього Договору в порядку, передбаченому цим Договором і чинним законодавством України.
9.2. У випадку обставин непереборної сили Сторони звільняються від виконання умов цього Договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього Договору розуміються події, що мають надзвичайний, невідворотний, непередбачуваний характер, які виключають або об’єктивно перешкоджають виконанню цього Договору, настання яких Сторони не могли передбачити й запобігти розумними мірами.
9.3. Сторона, що посилається на дію обставин непереборної сили, повинна протягом п’яти календарних днів у письмовому вигляді за допомогою електронної пошти повідомити іншу сторону про настання таких обставин.
9.4. Якщо через дію обставин непереборної сили невиконання зобов’язань за цим Договором триває більше трьох місяців, кожна із Сторін має право розірвати цей Договір в односторонньому порядку, письмово повідомивши про це іншу Сторону.
9.5. Продавець не несе відповідальності:

 • за шкоду, заподіяну Покупцеві внаслідок неналежного використання ним Товарів, придбаних на сайті Продавця;
 • за зміст і правдивість даних, що вносить Покупець при оформленні замовлення; 
 • за затримки під час доставки замовлення, зважаючи на непередбачувані обставини, що могли статися не з вини Продавця;
 • за будь-яке пошкодження Товару, яке могло виникнути під час доставки; 
 • за будь-які збитки та моральну шкоду, отримані Покупцем у результаті помилкового розуміння або нерозуміння ним інформації про порядок оформлення /оплати замовлення, а також про порядок отримання та використання Товару;
 • за невідповідність Товару очікуванням Покупця та /або його суб'єктивній оцінці. Поради та рекомендації, надані Покупцеві зі сторони Продавця, не можуть розглядатися як гарантії.

9.6. Продавець не відповідає за недоліки Товару, якщо вони виникли після його передачі Покупцеві, внаслідок порушення Покупцем правил користування або зберігання Товару, які зазначені в інструкції по експлуатації Товару, дій третіх осіб, або дій непереборної сили.
9.7. Сторони докладають максимальних зусиль для вирішення будь-яких розбіжностей виключно шляхом переговорів.

10. ІНШІ УМОВИ ДОГОВОРУ

10.1. Продавець залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни в цей Договір з попередньою публікацією його на своєму сайті. Продавець залишає за собою право розширювати і скорочувати товарну пропозицію на сайті, регулювати доступ до покупки будь-яких Товарів, а також призупиняти або припиняти продаж будь-яких Товарів на свій власний розсуд.
10.2. Інтернет-магазин створений для організації дистанційного способу продажу Товарів через Інтернет.
10.3. Використання ресурсу Інтернет-магазину для перегляду Товару, а також для оформлення замовлення є безкоштовним для Покупця.
10.4. Інтернет-магазин і послуги, що надає Продавець Покупцю на сайті можуть бути тимчасово частково/повністю недоступні внаслідок проведення профілактичних або інших робіт технічного характеру на сайті. Технічна служба Продавця має право періодично проводити необхідні профілактичні або інші роботи з попереднім повідомленням Покупців або при потребі без попередження.
10.5. Цей Договір набуває чинності з моменту здійснення Покупцем акцепту (здійснення та підтвердження замовлення) і діє до повного виконання зобов’язань Сторонами, за винятком випадків його дострокового розірвання.
10.6. До закінчення строку дії цей Договір може бути розірваний за взаємною згодою Сторін, яка повинна бути оформлена у письмовому вигляді.
10.7. З приводу всіх інших питань, що не врегульовані цим Договором, обидві Сторони керуються чинними нормами матеріального права України.
10.8. Визнання судом недійсності будь-якого положення цього Договору не тягне за собою недійсність інших положень.
10.9. У випадку, якщо між Сторонами буде укладений письмовий договір купівлі-продажу чи будь-який інший, то умови цього Договору до їхніх відносин застосовуватися не будуть.
10.10. У випадку виникнення розбіжностей чи спорів, що пов’язані з цим Договором, перевага надається його україномовному варіанту.
10.11. У випадку виникнення питань та претензій з боку Покупця він повинен звернутися до за телефоном: +38063 442 8 442 та  по e-mail: bprocards@gmail.com

11. АДРЕСА ТА РЕКВІЗИТИ ПРОДАВЦЯ
Фізична особа-підприємець Куделя Дмитро Сергійович;
Номер запису в державному реєстрі 20650000000046946, дата державної реєстрації: 19.04.2017 року, ідентифікаційний код – 3378107997, юридична та поштова адреса: 02050, м. Київ, вул. Княжий Затон, буд. 16Б., кв.44; тел. +38 063 442 8 442, e-mail: bprocards@gmail.com.