Привет!
Мы занимаемся
ИЗГОТОВЛЕНИЕм ПЕРСОНАЛЬНЫХ ФУТБОЛЬНЫХ КАРТОЧЕк

on-line
ЗАКАЗ КАРТЫ

Умови використання сайту

Перед використанням цього сайту просимо Вас уважно ознайомитися з цими умовами та договором публічної оферти. Використання матеріалів і сервісів сайту означає прийняття і схвалення цих умов. У разі незгоди з викладеним нижче, будь-яке використання сервісів сайту і його матеріалів забороняється. ЯКЩО ВИ НЕ ПРИЙМАЄТЕ ЦІ УМОВИ, НЕ КОРИСТУЙТЕСЬ, БУДЬ ЛАСКА, ЦИМ САЙТОМ.

1. ЗГОДА
Фізична особа-підприємець Куделя Дмитро Сергійович (надалі – Компанія) надає Вам можливість користуватися сайтом «https://bprocards.com.» (надалі – «сайт «https://bprocards.com.») на викладених далі умовах (надалі – «Умови»). Відкриваючи будь-яку сторінку цього сайту https://bprocards.com., Ви погоджуєтесь дотримуватись цих Умов та Договору публічної оферти. Ці Умови можуть час від часу оновлюватись без попереднього повідомлення про це. Кожного разу коли ви заходите на цей сайт, Ви повинні перевіряти ці Умови та Договір публічної оферти на наявність змін.

2. САЙТ https://bprocards.com.
На цьому сайті https://bprocards.com. Ви можете отримати інформацію про товари і послуги, а також можете надіслати запит на електронну пошту, вказану на сайті https://bprocards.com. для отримання детальнішої інформації. Цей сайт утворений для організації дистанційного способу продажу Товарів через Інтернет.

3. ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЇ НА САЙТІ
Ви зобов'язуєтесь не розміщувати і не розсилати через цей сайт будь-які матеріали, що є або можуть бути розумно витлумачені як:

  • непристойні, образливі, такі, що розпалюють расову ненависть, дискримінаційні;
  • такі, що порушують будь-які зобов'язання щодо конфіденційності, приватності чи комерційної таємниці;
  • такі, що порушують майнові права будь-яких третіх осіб або на які Вами не отримано всіх необхідних ліцензій і/або дозволів;
  • такі, які порушують будь-які інші закони.

Ви також погоджуєтесь не завантажувати і не надсилати через сайт будь-які матеріали, що можуть бути розумно витлумачені як підстава для сприяння або заохочення поведінки, яка буде розглядатись як кримінальний злочин, приведе до цивільної відповідальності або іншим чином суперечитиме законодавству будь-якої країни чи іншого компетентного органу, або порушуватиме права будь-яких третіх осіб, що можуть застосовуватись в будь-якій частині світу.
Компанія залишає за собою право видаляти будь-які матеріали з веб-сайту, якщо існує достатньо підстав вважати, що такі матеріали підпадають під заборонене в цьому Розділі або іншим чином не відповідають йому.
На сайті можуть міститися посилання на інші сайти, які Компанія не контролює. Компанія не несе відповідальності та не маємо жодних фінансових зобов'язань щодо матеріалів, які доступні на сайтах таких третіх осіб. Компанія рекомендує Вам прочитати умови використання та положення про конфіденційність всіх сайтів третіх осіб, перш ніж користуватися такими сайтами або надавати свої персональні дані чи будь-яку іншу інформацію на такі сайти або через них.
Всі матеріали (включаючи, але не лише, текст, музику, звуки, фотографії, графіку, зображення, відео, збірники даних, каталоги, цифрові завантаження і програмне забезпечення), розміщені на цьому сайті (надалі – «матеріали»), є власністю компанії та її постачальників і захищені європейським, українським і міжнародним законодавством про авторські права.
Компанія дозволяє Вам переглядати і завантажувати матеріали тільки для особистого, некомерційного використання за умови, що Ви не будете змінювати або створювати похідні роботи від матеріалів у будь-який спосіб, відтворювати їх або публічно демонструвати, поширювати чи іншим способом використовувати їх для будь-яких громадських чи комерційних цілей. Будь-яке використання матеріалів на інших сайтах або комп'ютерних мережах у будь-яких цілях заборонено. Якщо Ви хочете використовувати матеріали поза рамками, визначеними вище, необхідно отримати попередній дозвіл відповідних власників авторських прав чи ліцензій таких матеріалів.

4. ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ
Матеріали та послуги цього сайту надаються «як є» без жодних гарантій. Компанія не гарантує точності та повноти матеріалів, програм, товарів і  послуг, що надаються на сайті https://bprocards.com. в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали,  та послуги, що надаються на цьому сайті, а також у згадані в них товари та ціни. У разі, якщо матеріали та послуги на цьому сайті застаріють, Компанія не зобов'язана оновлювати їх. Компанія за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включно з, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

5. ЗДІЙСНЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ
Здійснюючи замовлення, Ви погоджуєтеся надати достовірну та точну інформацію про себе і свої контактні дані. У разі втрати реєстраційних даних Ви зобов'язуєтеся повідомити нам про це.

6. ВИКОРИСТАННЯ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ
Ми використовуємо різні технології для збирання та зберігання інформації, коли Ви відвідуєте сайт https://bprocards.com. Це може включати в себе запис одного або декількох кукі або анонімних ідентифікаторів. Ми також використовуємо кукі й анонімні ідентифікатори, коли Ви взаємодієте з послугами, запропонованими нашими партнерами, як-от рекламні послуги, наприклад, що можуть з'явитися на інших сайтах.

7. АВТОРСЬКЕ ПРАВО
Усі права захищено. Копіювати, розповсюджувати, повторно публікувати чи змінювати будь-які матеріали або програмне забезпечення, які містяться на сайті https://bprocards.com. або у похідних матеріалах без попередньої письмової згоди компанії суворо заборонено.

8. ВИБІР ПРАВА ТА ЮРИСДИКЦІЯ
Використання сайту https://bprocards.com. та цих Умов регулюється законодавством України. Якщо інше не передбачено законом, суди України мають виключну юрисдикцію та є єдиними органами вирішення будь-якого спору, який виникає з приводу використання сайту https://bprocards.com., цих Умов чи Договору публічної оферти.